e-Belge Çevirici
ebelgecevirici

Genel Muhasebe için yardımcı çözümler

faturacevirici
faturacevirici

"5 günlük işiniz 5 dakikaya iniyor” sloganıyla geliştirilmiş Serbest Mühasebeci Mali Müşavir yardımcı programıdır. Bir Serbest Mühasebeci Mali Müşavir Bürosunun en zor, en sıkıcı işi nedir ? Derseniz herhalde herkes fatura işlemeyi ilk sıraya koyar . Hele bir de aylık ortalama 500 den fazla fatura kesen veya alımı olan bir mükellefin muhasebesini tutuyorsanız , bir elemanınız 2-3 gün boyunca bu mükellefin faturalarıyla uğraşacak demektir.Yeşilmavi Yazılım olarak bu iş yükünü ortadan kaldırmak amacıyla 2010 yılı başı itibariyle “Fatura Çevirici” isimli yazılımımızı geliştirdik. Peki nedir bu “Fatura Çevirici” ? Nasıl çalışır ? Fatura Çevirici” ye yükleyip , dosya içeriğini bir sefer tanıttığınız zaman , yazılımımız excel dosyasını okuyup faturaları kendi içerisine alır . Daha sonra sizin belirteceğiniz 391 , 600 , 120 veya 191, 153, 320 alt hesaplara göre yevmiye maddelerini oluşturup , ister günlük , ister 10 günlük , ister aylık fişler halinde kullandığınız muhasebe programına fiş aktarımını yapar.

Detay
efaturacevirici
efaturacevirici

e-fatura ve e-arşiv portallarından; e-fatura, a-arşiv, e-smm ve e-müstahsil fatura içeriklerini otomatik listeleyip SMMM programlarına muhasebe fişi olarak aktarmak.

Detay
eczanecevirici
eczanecevirici

Eczanelerin ecza depolarından almış oldukları alış faturalarını otomatik olarak muhasebeleşmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir yazılımdır. Bunun için tek yapmanız gereken defterini tutmuş olduğunuz eczacının alım yaptığı depolara ait kullanıcı adı ve şifre bilgilerini istemek, daha sonra istediğiniz tarih aralığını Eczane Çevirici programına giriş yaparak o tarih aralığındaki tüm faturalara ulaşabilirsiniz.

Detay
fiscevirici
fiscevirici

Muhasebeleşmiş kayıtların bir muhasebe programından alınması, bir başka muhasebe programına transferini sağlayan bir uygulama yazılımıdır. Excel fiş listenizi hazırlamanız yeterli.

Detay