Ürünler

Yeşilmavi Yazılım | Ürünlerine Hoş Geldiniz

Yeşilmavi Yazılım, kurumsal yapınızın katma değerini artıran, büyümesini ve verimlilik sağlayan bir çözüm bütünlüğü sunar. Değişen ve gelişen teknolojileri harmanlayarak ve deneyimleri göz önüne alarak ürün geliştirmektedir. Yeşil Mavi Yazılım ürünleri en son teknolojileri kullanan yazılım mühendislerinin geliştirdiği ve testlerinin tamamlandığı ve diğer yazılımlarla entegre olabilen yazılımlar sunmaktadır. Bu çözümler arasında, çeşitli büyüklüklere göre özel tasarlanmış kurumsal kaynak yönetimi, sektörel çözümler, tedarik ve talep zinciri otomasyonu, iş süreçleri tasarımı danışmanlığı, iş zekası çözümleri gibi çözüm ve hizmetler sayılabilir.

Gerçek Zamanlı Veri
Sürekli Yeni ve Güncel
Yönetilebilir Alanlar
7/24 Saat Erişim
Tüm Tarayıcılarla Uyumlu
Kullanıcı Dostu Arayüz
Hızlı Arama Motoru
Hızlı Sipariş
entegreticaret

Ticaretinizi Entegre Yapın!

e-Ticaret B2B
e-Ticaret B2B

B2B, yani İngilizce açılımı "Business to Business" olan bu kısaltma, internet üzerinde şirketler arası pazarlama ya da satış uygulamalarına verilen kısa tanımdır.Elektronik Ticaret Koordinasyon Kurulu Hukuk Çalışma Grubu’nun 8 Mayıs 1998 tarihli raporunda elektronik ticaret; “bireyler ve kurumların, açık ağ ortamında internet ya da sınırlı sayıda kullanıcı tarafından ulaşılabilen kapalı ağ ortamlarında intranet yazı, ses ve görüntü şeklindeki sayısal bilgilerin işlenmesi, iletilmesi ve saklanması temeline dayanan ve bir değer yaratmayı amaçlayan ticari işlemlerin tümünü ifade etmektedir.” şeklinde tanımlanmıştır.

Detay
e-Ticaret B2C
e-Ticaret B2C

B2C, İngilizce açılımı "Business to Consumer" olan ve "İşletmeden Tüketiciye" anlamına gelen bir e-ticaret modelidir. B2C’de fiyatlar ve ürünler açık ve net şekilde yayınlanır. Ürünün teslim koşulları, garanti koşulları, fiyatı ve diğer özellikleri üretici veya satıcı tarafından tek taraflı belirlenir ve tüketicinin önüne sunulur. B2C'de tüketiciler şahıs da olabilir perakendeci bir satış kanalı da. Burada tek bir müşteri kriteri yoktur ancak genel olarak müşteriler şirket olduğunda "B2B", şahıs olduğunda ise "B2C" terimi kullanılır.

Detay
CRM
CRM

CRM Müşteri ilişkileri yönetimi programları işletmeler için model oluşturmaktadır. İşletmelerin mevcut müşterilerini korumaları, gelecekte müşteri sadakati oluşturmaları açısından müşteri beğenilerine uygun şekilde hareket edebilecekleri yazılımlar ile müşteri bilgilerini kayıt altında tutarak işletme davranışlarını geliştirmeye müşteri ilişkileri yönetimi denilir. Satış programı, Pazarlama programı, Müşteri servisleri programı ve teknik destek programı kısımları müşteri ilişkilerinin temel yapısını oluşturur.

Detay
Ecza ve Itriyat Depo Yönetimi
Ecza ve Itriyat Depo Yönetimi

Ecza ve Itriyat Deposu B2B modülü ile; Mevcut Logo Go, Tiger, Nebim Winner, Netsis ve Mikro ticari programınızı kullanarak müşterileriniz ve satış elemanlarınızla internet üzerinden iş yapmanızı sağlayan literatürdeki adıyla "Entegre B2B - Business To Business" sistemidir.

Detay
e-Tahsilat Yönetimi
e-Tahsilat Yönetimi

E-Tahsilat Online Tahsilat Sistemleri işletmelerin internet ortamından müşterilerin kendilerine ait kredi kartlarını kullanarak tahsilat yapmalarını sağlayan bir sistemdir. E-tahsilat sistemine sahip bir firmanın kendine ait bir alan adı üzerine, Türkiye’deki tüm bankaların sanalpos alt yapıları ile entegre çalışabilen bir web sitesi kurulur. Bu web sitesinde, e-tahsilat ekranı birçok parametre ile çalışma şekliyle firmaya göre özelleştirilebilir. Örnek olarak ana sayfada Logo ve site renkleri, eklenecek bilgi fotoğraflarından bayi gruplarının farklı ödeme setleri ile ödeme yapmalarına kadar esnek bir yapı sağlanır. Bu esneklik ile farklı sektördeki firmaların ihtiyaçları doğrultusunda hem program paket yapıları hem parametrik yapı ile e-tahsilat sistemini kurulmuş olur.

Detay
Entegrasyon
Entegrasyon

EntegreTicaret E-ticaret Paketleri ile, bayisi olduğunuz tedarikçilerin ürünlerini sitenize yükleyebilir, muhasebe programları ile entegrasyonlarımızı kullanarak ürünlerinizi ve siparişlerinizi aktarabilirsiniz.

Detay
ebelgecevirici

Genel Muhasebe için yardımcı çözümler

faturacevirici
faturacevirici

"5 günlük işiniz 5 dakikaya iniyor” sloganıyla geliştirilmiş Serbest Mühasebeci Mali Müşavir yardımcı programıdır. Bir Serbest Mühasebeci Mali Müşavir Bürosunun en zor, en sıkıcı işi nedir ? Derseniz herhalde herkes fatura işlemeyi ilk sıraya koyar . Hele bir de aylık ortalama 500 den fazla fatura kesen veya alımı olan bir mükellefin muhasebesini tutuyorsanız , bir elemanınız 2-3 gün boyunca bu mükellefin faturalarıyla uğraşacak demektir.Yeşilmavi Yazılım olarak bu iş yükünü ortadan kaldırmak amacıyla 2010 yılı başı itibariyle “Fatura Çevirici” isimli yazılımımızı geliştirdik. Peki nedir bu “Fatura Çevirici” ? Nasıl çalışır ? Fatura Çevirici” ye yükleyip , dosya içeriğini bir sefer tanıttığınız zaman , yazılımımız excel dosyasını okuyup faturaları kendi içerisine alır . Daha sonra sizin belirteceğiniz 391 , 600 , 120 veya 191, 153, 320 alt hesaplara göre yevmiye maddelerini oluşturup , ister günlük , ister 10 günlük , ister aylık fişler halinde kullandığınız muhasebe programına fiş aktarımını yapar.

Detay
efaturacevirici
efaturacevirici

e-fatura ve e-arşiv portallarından; e-fatura, a-arşiv, e-smm ve e-müstahsil fatura içeriklerini otomatik listeleyip SMMM programlarına muhasebe fişi olarak aktarmak.

Detay
eczanecevirici
eczanecevirici

Eczanelerin ecza depolarından almış oldukları alış faturalarını otomatik olarak muhasebeleşmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir yazılımdır. Bunun için tek yapmanız gereken defterini tutmuş olduğunuz eczacının alım yaptığı depolara ait kullanıcı adı ve şifre bilgilerini istemek, daha sonra istediğiniz tarih aralığını Eczane Çevirici programına giriş yaparak o tarih aralığındaki tüm faturalara ulaşabilirsiniz.

Detay
fiscevirici
fiscevirici

Muhasebeleşmiş kayıtların bir muhasebe programından alınması, bir başka muhasebe programına transferini sağlayan bir uygulama yazılımıdır. Excel fiş listenizi hazırlamanız yeterli.

Detay